Nie ma boga nad Allaha

Spread the love
Reading the Quran
Fot. ? hasnuddin – Fotolia.com

„Ej, katole! Siedzę sobie w restauracji i jem kiełbasę. Powie mi ktoś, dlaczego wasi współwyznawcy tak się na mnie patrzą?” Krzyczy na forum jednego z portali post napisany w Wielki Piątek przez jednego z internetowych trolli. Chociaż sam nie jestem zwolennikiem „karmienia trolla”, to pomyślałem, że tzw. cięta riposta może niektórym dać choć trochę do myślenia. Odpisałem więc bez namysłu: „Patrzą się, bo to wolny kraj. Tobie wolno w nim jeść kiełbasę w Wielki Piątek, a im się wolno na ciebie patrzeć. Ale nie przejmuj się. To nie potrwa już długo. Kiedy już wkrótce wykończycie chrześcijaństwo w Europie, przyjdzie tu Islam. Wtedy zaś jeśli spróbujesz w czasie ich postu, czyli Ramadanu publicznie nawet napić się wody, zostaniesz surowo ukarany.”

Rokrocznie gdy zaczyna się Ramadan, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Arabii Saudyjskiej, będącego wiernym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych w światowej polityce, ostrzega niemuzułmanów udających się do tego kraju, aby publicznie od świtu do zmroku nie próbowali jeść, pić bądź palić tytoniu. W innym wypadku będą natychmiast deportowani do swojego kraju. Cóż, można by powiedzie co kraj, to obyczaj.

Zastanawiające jest jednak coś innego. Słyszałem już od niejednego zwolennika ugrupowania walczącego w naszej ojczyźnie z krzyżem i publiczną obecnością chrześcijaństwa w Europie, że przydało by się zrobić jakąś krucjatę, gdyż grozi nam islamizacja kontynentu. Kiedy jednak próbowałem tłumaczyć, że dzisiejsza krucjata, to życie zgodne z Ewangelią i obrona obecności symboli religijnych w przestrzeni publicznej, zdawali się zupełnie tego nie rozumieć.

Miałem ostatnio przyjemność rozmawiać z kimś, kto bardziej niż ja śledzi meandry współczesnej polityki. Rozmowa szybko zeszła na problem walki z rodziną, totalitarne oblicze genderyzmu oraz uległość naszych rodzimych polityków względem mocodawców z kręgów europejskich. Na zakończenie rozmowy powiedział mi dwa bardzo mądre zdania, którymi postanowiłem się tu podzielić. „Unia Europejska chce, -mówi mój rozmówca- aby cała Europa była laicka, nie chrześcijańska. Ale kiedy w Europie upadnie chrześcijaństwo, nie będzie ona laicka tylko islamska.”

Jeśli ktoś ma złudzenia, że może być inaczej, polecam biblijną historię o obecności Izraelitów w Egipcie. Każdy jeden naród, któremu najpierw pozawala się gościć w swoim kraju a później, gdy się rozrasta ogranicza jego wolność, prawa i obyczaje buntuje się. A im bardziej jest uciskany, tym niechęć do „tubylców” i marzenia o Ziemi Obiecanej są silniejsze.

Czyżby rzeczywiście groziła nam islamizacja Europy? Kto chce znaleźć odpowiedź na to pytanie, niech prześledzi publicznie dostępne dane demograficzne które szacują, co stanie się z narodami Starego Kontynentu, gdy aborcja, eutanazja, popieranie związków sodomickich oraz minimalny przyrost naturalny będą dalej postępować w takim tempie.

Przykłady tego, że w niektórych zachodnich krajach są już miasteczka, gdzie publicznie znosi się święta chrześcijańskie a wprowadza islamskie obyczaje, są coraz liczniejsze. Islam jednak gorszy się przede wszystkim nie tyle chrześcijaństwem, bo uczniów Chrystusa Koran traktuje jako „lud Księgi”, co daje mu pozycję nieco wyższą w oczach muzułmanów niż innym „niewiernym”, co gorszy się przede wszystkim grzechami Zachodu. Sodmia, epatowanie seksualnością, poniżanie wartości religijnych budzą odrazę u wyznawców Proroka.

Dlatego sympatykom polityków walczących z krzyżem i chrześcijaństwem  w Europie powtarzam z lekką nutką ironii. Kiedy przyjdzie Islam, zanim pościna głowy księżom, najpierw ponabija na pale piewców genderyzmu i sodomii. Ja z moją wiarą wierzę, że śmierć za wiarę, otwiera Bramy Raju. A wy jesteście gotowi umierać za gender i sodomię? Jeśli tak,  to ciekaw jestem w imię czego.

Miłych przemyśleń.

3 myśli w temacie “Nie ma boga nad Allaha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oblicz: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.